September 28, 2019
September 26, 2019
September 20, 2019
September 18, 2019
September 12, 2019
September 10, 2019
September 9, 2019
September 4, 2019
July 12, 2019
Recent Posts
Featured Posts
Onze sportvereniging in de wijk
November 20, 2015
E.H.R.C. Marathon is een maatschappelijk betrokken sportvereniging en de gemeentelijke ambitie is om het sportklimaat in de stad te verbeteren. Zo ook in stadsdeel Escamp waar onze outdoor accommodatie is gelegen. Wijken die tegen het Zuiderpark aanliggen zijn de wijken Moerwijk en Rustenburg-Oostbroek.
In alle wijken van de stad en dus ook in deze twee wijken worden lokale netwerken opgezet bestaande uit partijen die een bijdrage leveren aan sport in de omgeving. E.H.R.C. Marathon is gevraagd om één van de partners te zijn. Met de betrokken partijen wordt gezamenlijk besloten wat er in de wijken nodig is om iedereen aan het sporten te krijgen.
Beweegaanbod rolhockey
De bijeenkomsten die zijn opgezet om tot de lokale netwerken te komen bestaan uit het delen van kennis, afstemming van aanbod, bespreken van kansen, creeren van nieuw aanbod en het benoemen/uitvoeren van concrete acties. Tja, en dan heeft onze vereniging natuurlijk een geweldig beweegaanbod. Rolschaatsen! En dan maken we het nog leuker. Gaan we met een bal en stick het spel rolhockey spelen. Hoe leuk is dat!
Informatie
Wil je iets meer weten over de lokale netwerken en de rol van onze vereniging. Mail je vraag/opmerking naar secretaris@ehrcmarathon.com.

De wijk Moerwijk binnen het rode kader. Aan de bovenkant sluitend aan het Zuiderpark.


