September 28, 2019
September 26, 2019
September 20, 2019
September 18, 2019
September 12, 2019
September 10, 2019
September 9, 2019
September 4, 2019
July 12, 2019
Recent Posts
Featured Posts
Voetballer Enzo Huntink omarmt jeugdrolhockey
May 15, 2015
Den Haag - Hij komt uit een rolhockeyfamilie en sport maakt een belangrijk onderdeel uit van zijn leven. De 23 jarige Enzo Huntink is een talentvolle voetballer die een jeugdvoetbalopleiding achter de rug heeft bij de BVO's van ADO Den Haag, SPARTA en SC Heerenveen. Het afgelopen voetbalseizoen kwam hij voor S.V.V. Scheveningen uit in de landelijke topklasse. Als sportliefhebber heeft de Haagse Hogeschool sportmanagement (sport en bewegen) student de afgelopen jaren in het buitenland meerdere toprolhockey wedstrijden bezocht en is inmiddels dan ook een groot liefhebber van deze tak van sport geworden.
Als stageopdracht vervulde Enzo op donderdag 7 mei jongstleden een fraai sportprogramma voor de jeugd op locatie van buurthuis De Mussen. Samen met onze jeugdvrijwilligers Daniel Franken en Huey Verbeek werd de jeugd de E.H.R.C. Marathon Jeugdrolhockey Experience aangeboden met enthousiaste en dankbare kinderen tot gevolg.
De Mussen
Als oudste buurthuis van Nederland speelt De Mussen al bijna een eeuw een rol van betekenis voor opeenvolgende generaties in de Schilderswijk. Anno 2011 is De Mussen een eigentijds en bruisend centrum in het hart van de wijk. Met een veelzijdig activiteitenaanbod op het gebied van participatie, sport en gezondheid en kunst en cultuur biedt De Mussen buurtbewoners de mogelijkheid om zich te ontwikkelen. De Mussen probeert hiermee een verschil te maken voor de 1200 buurtbewoners van alle leeftijden en diverse achtergronden die wekelijks De Mussen bezoeken.
Talentontwikkeling
De Mussen biedt buurtbewoners kansen om hun talent te ontwikkelen en werkt met met drie programmalijnen, te weten: participatie, sport en gezondheid, kunst en cultuur

Midden Enzo Huntink het afgelopen seizoen in actie als voetballer bij topklasse vereniging S.V.V. Scheveningen
Tags:


