Zoeken
  • Door: Marketing & Communicatie Commissie

Clubjeugd On tour

Zaterdag 6 juli gaat onze clubjeugd, onder leiding van Anita Ooms, on tour. De gehele dag zijn zij te vinden in de stad. Dit keer niet de rolschaatsbaan maar in de Vruchtenbuurt. Onder de naam Proef de Zomer zijn er in de Vlierboomstraat allerlei activiteiten. Op de braderie is er een E.H.R.C. Marathon informatiepunt en laten onze jeugdleden zien hoe leuk onze sport kan zijn.

"We hopen met onze deelname aan dit evenement enige bekendheid te geven aan het jeugdrolhockey bij E.H.R.C. Marathon" zegt de enthousiaste Anita. "Vanaf deze plek is het maar 4 km naar onze thuishaven in het Zuiderpark en we laten vandaag zien dat er meer leuke takken van sport voor de jeugd bestaan. Ik hoop dat we morgenochtend (vanaf 12.00 uur) al geïnteresseerden tijdens de jeugdtraining te mogen begroeten".

Tijdens de Proef de zomer in de Vruchtenbuurt is ook E.H.R.C. Marathon aanwezig Foto: Anita Ooms


29 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017