Zoeken
  • Door: Technische Commissie Rolhockey, acommodatie

Goede Gemeentelijke inzet voor onze acommodatie

Het komende weekeinde is onze club gastheer voor de "Maak kennis met rolhockey dagen". Veel vrijwilligers van onze club gaan hun uiterste best doen om een goede Haagse gastvrijheid aan de bezoekers te tonen. De weersvoorspelling zijn zeer gunstig, iets wat we nog steeds niet positief kunnen beinvloeden. Ook de Gemeente Den Haag, als eigenaar van de acommodatie, levert de nodige inspanningen.

Het groene gras is kort geschoren, de sta-tribune schoon gespoten, de kleedkamers schoon gemaakt, de betontegels rondom de rolschaatsbaan geveegd. En dan het belangrijkste. De sportvloer. Het heiligdom van iedere rolhockeyer. Ook die is gereed voor spectaculaire rolhockeywedstrijden. De sportvloer ligt uiteindelijk in de buitenlucht. De weersomstandigheden hebben er vat op. Maar ook de sportvloer is op een zorgzame wijze schoon gemaakt. Kortom: Rolschaatsbaan Zuiderpark is klaar voor het evenement op zaterdag 26 en zondag 27 mei a.s.

Rolschaatsbaan Zuiderpark is klaar voor de "Maak kennis met rolhockey dagen"


111 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017