Zoeken
  • Door: Dagelijks Bestuur

De "digitale knipkaart" iets voor jou?

Met name onze Trim-ers krijgen regelmatig bezoek van sportievelingen die ook wel eens willen rolschaatsen met bal en stick. En dat geeft dan een hele leuke sfeer tijdens de Trimtrainingen. Sommige volwassenen stoppen na een aantal keer en vinden het genoeg. Dat kan. Leuk dat je er was. En sommige volwassenen sluiten zich bij de vereniging aan en worden lid van onze vereniging. Dat kan ook.

Vorig jaar hebben we voor deze probeerders de knipkaart geïntroduceerd en dat werkte prima maar ook onze vereniging gaat mee met haar tijd dus hebben we nu de digitale knipkaart. Wel zo makkelijk. Interesse in zo'n digitale knipkaart met vijf digitale "knipjes"? Stuur dan een mail met behulp van het mailadres secretaris@ehrcmarathon.com.

Vanaf heden de digitale " knipkaart"


59 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017