Zoeken
  • Door: Technische Commissie Rolhockey Jeugd

Onze club steunt jeugdrolhockey in Moerkapelle

In het kader van de samenwerking met de rolschaatsvereniging Rolling '90 uit Moerkapelle gaat onze vereniging Rolling '90 helpen bij de introductie van het jeugdrolhockey in de Gemeente Zuidplas waar Moerkapelle onderdeel van is. De afstand tussen Den Haag en Moerkapelle is 20 kilometer en daarom voor beide verenigingen interessant voor een intensieve samenwerking bij jeugdrolhockey activiteiten.

De organisatie BRAinS (Brede Activiteiten in Scholen) is initiatiefnemer van een jeugdevenement en Rolling '90 is één van de deelnemers voor het jeugdrolhockey. BRAinS is een samenwerkingsproject van gemeente Zuidplas, basisonderwijs, voortgezet onderwijs, sportverenigingen, culturele instellingen, particulier initiatief en jeugdwerk Zuidplas.

Waar

Sporthal Op Moer, Raadhuisstraat 40 te Moerkapelle, deze sporthal bezit een goede houten rolschaatsvloer. Wanneer

Op de woensdagen 9, 16, 23 maart en Open dag op zaterdag 2 april is het mogelijk om de eerste beginselen van het jeugdrolhockey te verkrijgen.

Programma woensdagen

14.45 - 15.00 uur Aantrekken rolschaatsen

15.00 - 15.45 uur Clinic

15.45 - 16.00 uur Uittrekken rolschaatsen

Programma zaterdag

12.00 - 14.00 uur Workshops Rolhockey, Kunstrijden en Schaatsbasisvaardigheden

14.00 uur Een gave rollerdisco!

Voor wie

Basisschooljeugd groepen 3 t/m 8

Sporthal Op Moer te Moerkapelle geschikt voor jeugdrolhockey


13 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017