Zoeken
  • Door: Dagelijks Bestuur

Verenigingsjaar 2016: "Weer springlevend...!

Onze vereniging E.H.R.C. Marathon werd in het jaar 1947 opgericht en het Nederlandse rolhockey ging in dat jaar landelijk op de “Marathon-rinck” in Kijkduin van start. In het jaar 1964 verhuisde onze activiteiten naar de “Zuiderparkbaan”. Na een mindere periode voor de vereniging hebben we ruim twee jaar geleden het driejaren beleidsplan 2014-2016 Marathon 2.0 opgesteld.

In de plan zijn de thema’s “2014: Zaaien!…”, “2015: Borrelen! …” en “2016: Weer springlevend! …” opgenomen. Wie afgelopen zondag aanwezig is geweest tijdens de Algemene leden Vergadering en de aansluitende Nieuwjaarsborrel kan alleen maar vaststellen dat we op schema liggen! Het resultaat van twee jaar hard werken door onze vrijwilligers, diverse instanties en de gemeente Den Haag.

Goed op weg

Kijk eens op de verenigingswebsite en lees bijvoorbeeld de laatste berichten. Ja, we zijn héél goed op weg om die sportieve, ambitieuze en maatschappelijk betrokken Haagse sportvereniging te zijn. Nog even en dan start ons outdoor seizoen 2016. We hebben er ontzettend veel zin in! Op naar onze 70e verjaardag.


18 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017