Zoeken
  • Door: Technische Commissie Rolhockeyen

Niet skien of naar de zon maar drie dagen rolhockeyen

Het is druk op de autosnelwegen en de luchthavens in Nederland. Het is echt zo'n week om te gaan skien in één van de wintersportgebieden of naar de zon te gaan om de nodige vitamine D op te halen. Maar onze leden die niet gaan skien of naar de zon gaan en in het winterkwakkelende Nederland blijven kunnen ook de komende week weer bewegen met het mooie spelletje rolhockey.

Het verenigingsbeweegaanbod (senioren, jeugd, trim-ers en veteranen) van de vereniging gaat de komende week op dinsdag, woensdag en donderdag, onder begeleiding, in de Gemeentelijke sporthallen Oranjeplein en Hogeveld op een andere wijze energie opdoen. Wil je mee doen en je bent (nog) géén lid van onze vereniging neem dan contact op want één ding is zeker: het is goedkoper en net zo gezellig! Info: via het mailadres secretaris@ehrcmarathon.com. Binnen 24 uur antwoord garantie!


16 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017