top of page
Zoeken
  • Door: Technische Commissie Rolhockey Jeugd

Basisschool en naschoolse cursus rolhockey vanaf april 2016

De Christelijke Basisschool Ds. D.J. Karreschool uit de wijk Rustenburg-Oostbroek gaat haar leerlingen in samenwerking met onze vereniging vanaf de maand april 2016 de naschoolse cursus rolhockey aanbieden. De cursus gaat op rolschaatsbaan Zuiderpark plaats vinden.

De basisschool ligt op ongeveer 2 km van de rolschaatsbaan waardoor de vakleerkracht LO in staat wordt gesteld om aansluitend op de schooldag met de leerlingen per fiets naar de rolschaatsbaan te gaan. Vakleerkracht: Gert Romein: "De vereniging E.H.R.C. Marathon is één van de partners waarmee onze school samenwerkt. De kinderen kunnen kiezen uit verschillende takken van sport. Het rolhockey is altijd populair. We komen graag bij E.H.R.C. Marathon".

Naschoolse cursus rolhockey met de CBS Ds D.J. Karreschool op rolschaatsbaan Zuiderpark


4 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017 

bottom of page