Zoeken
  • Door: Communicatie commissie

Onze vereniging tijdens Escampjournaal in beeld bij RTV Discus

Het Haagse rolhockey begint weer te leven in de regio. Dat is ook de lokale radio en tv zender Discus opgevallen en zij stuurden een journalist en cameraman naar rolschaatsbaan Zuiderpark, de thuishaven van E.H.R.C. Marathon.

Ze maakten een lange reportage (er is zoveel rolhockeynieuws te melden) die zij moesten inkorten naar een vier minuten durend interview. Op zondag 21 juni (vaderdag) j.l. werd het in het Escamp journaal uitgezonden. Van 19.00 uur en herhalend tot maandag 22 juni 04.00 uur was onze vereniging in beeld.

Uitzending gemist? Klik: http://www.rtvdiscus.nl/escamp/escamp.htm

#organisatienieuws #organisatienieuws

3 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017