Zoeken
  • Door: Sportmaterialen Commissie

UIterlijk vandaag (12 maart) mogelijkheid bestellen rolhockeymateriaal

Twee keer per seizoen is er voor de leden van onze vereniging de mogelijkheid om via de Sportmaterialen Commissie van onze vereniging rolhockeymateriaal te bestellen. Dat zijn collectieve bestellingen waarvan één voor aanvang van het indoor seizoen en één voor aanvang van het outdoor seizoen.

Het is weer zover! Over enkele weken start het outdoor seizoen.

Wat heb je nodig? Orienteer je via de webshop van Hockeymania (www.hockeymania.es) en neem contact op met onze Sportmaterialen Commissie (materiaal@ehrcmarathon.com). Uiterlijk donderdag 12 maart, na deze datum is het niet meer mogelijk om een bestelling op te geven.

yy.jpg

#organisatienieuws #organisatienieuws

2 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017