top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverEHRC MARATHON

Waardering voor Nieuwe leden bijeenkomst

Op dinsdag 23 september hebben de nieuwe leden in de ludieke omgeving van kleedkamer 1 op rolschaatsbaan Zuiderpark kennis gemaakt met het Bestuur en haar commissies. Er werd een voorlichting gegeven over een aantal onderwerpen waarmee een nieuw lid te maken krijgt.

Na afloop was er waardering voor de bijeenkomst. "Jazeker, alles is mij nu duidelijk geworden" of "Leuk te zien hoe een aantal mensen hun best doen om een vereniging weer op de kaart te zetten. TOPPIE" of "De bijeenkomst was prima. Duidelijk. Ik vind het heel fijn dat iedereen die ik tot nu toe tegen ben gekomen, mij het gevoel geeft dat ik welkom ben. Dat waardeer ik heel erg".

Als vereniging zijn wij ook heel blij met de komst van de TRIM-rolhockeyers. Wij gaan ze helpen om ze een leuke tijd te bezorgen bij de Eerste Haagse Rolschaats Club Marathon (sinds 1947) onder het motto : Jouw club, mijn club, onze club!

========= oude brichten over dit onderwerp===================================

Den Haag - Gedurende de afgelopen periode heeft de vereniging nieuwe leden mogen inschrijven.

Speciaal voor deze leden organiseert het Bestuur en haar Commissies op dinsdag 23 september van 19.00 – 19.30 uur op rolschaatsbaan Zuiderpark de bijeenkomst “We willen ons voorstellen”.

Bestuurs- en commissieleden stellen zich aan de nieuwe leden voor en geven een korte toelichting

over onze vereniging E.H.R.C. Marathon en worden de nieuwe leden in de gelegenheid gesteld om

vragen te stellen.

Aansluitend gaat er iets plaats vinden waar het uiteindelijk om draait : Lets play rinkhockey!

Tot dinsdag 23 september!

Met een sportgroet, Bestuur E.H.R.C. Marathon

#organisatienieuws

5 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017 

bottom of page