top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverEHRC MARATHON

Enthousiaste reacties tijdens Escampfestival

Den Haag - Een goed georganiseerd Escampfestival had dit jaar de thema's Work-Play-Connect en voor het tweede thema gaf onder andere onze vereniging hier invulling aan. Onze vereniging presenteerde zich goed door vooral de basisschoolkinderen het hockey op rolschaatsen te laten beleven. Zowel van de kinderen, de ouders en de organisatoren kregen de vrijwilligers van onze vereniging veel positieve reacties. De volgende stap voor de kinderen is natuurlijk ... rolschaatsbaan Zuiderpark.

Voor foto's over onze deelname met de Jeugd Rolschaats Experience aan de 15e editie van het Escampfestival ga je naar het webitem Mulitimedia en vervolgens naar fotoalbum.

#sportiefnieuws

4 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017 

bottom of page