top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverEHRC MARATHON

Veteranen EK clubteams in 2017 naar ... Den Haag !

Voltrega - Tijdens de delegatesmeeting op donderdag 12 juni 2014 heeft bestuurslid Beer Fresco namens onze vereniging het bidbook aan het het I.E.C. aangeboden waardoor de 23e editie van de European Veteran Rinkhockey Invitational Cup (EVRICup) in het jaar 2017 in Den Haag wordt gehouden. Tijdens deze meeting was er naast Nederlandse interesse ook Spaanse en Italiaanse interesse om het evenement in 2017 te mogen organiseren. Dat het Nederland is geworden mag Nederland als rolhockeyland zeer tevreden over zijn.

De komende jaren wordt de EVRICup, het Veteranen EK voor clubteams, in Portugal (2015) en Italie (2016) gehouden en was editie 23 in het jaar 2017 de eerst volgende mogelijkheid. Het Bestuur van E.H.R.C. Marathon is zeer enthousiast over het besluit. Bestuurder Rob Verbeek : "Dit is fantastisch voor onze vereniging, voor onze regio. We zetten de vereniging en de stad Den Haag op de internationale kaart. De Gemeente Den Haag steunt onze kandidaatstelling volledig en we hebben natuurlijk Sportcampus Zuiderpark die eind 2016 wordt opgeleverd op het oog als speelocatie van internationale allure. Onze stad van Recht en Vrede heeft alle facilteiten om onze internationale gasten van de 24 deelnemende team uit 9 landen te ontvangen".

De toewijzing past precies in de visie van onze vereniging en met de EVRICup 2017 is er een mooie stip op de horizon.

#organisatienieuws

24 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

E.H.R.C. MARATHON 

 ...SINDS 1947

rolhockey ehrc marathon

ROLHOCKEY BELEEF JE BIJ...

1947 - 2019 : 72 JAAR

EERSTE HAAGSE ROLSCHAATS CLUB

MARATHON

© 1997 - 2019 "Marathon on line", ruim 20 jaar de officiele website van E.H.R.C. Marathon

Design: Joao Batista Pereira                    © 2017 

bottom of page